English

CEF A1/A2 English

Otestujte své znalosti 20 otázkami na jazykové úrovni A1-A2 dle Evropského referenčního rámce.  

EN A - Active Knowledge

This tests your active knowledge of English at CEF level A

CEF B1/B2 English

Otestujte své znalosti 20 otázkami na jazykové úrovni B1-B2 dle Evropského referenčního rámce.

CEF C1/C2 English

Otestujte své znalosti 20 otázkami na úrovni C1-C2 dle Evropského referenčního rámce.

Legal English Quiz 1

Vládnete dobře právní angličtinou? V našem testu si můžete vyzkoušet znalosti terminologie a frazeologie z oblasti práva. Tento test jsme vyvinuli na základě reálné náplně kurzu pro našeho klienta - přední českou právnickou instituci.

Financial English Quiz 1

Jak jste na tom s finanční angličtinou? V našem testu si můžete vyzkoušet znalosti terminologie a frazeologie z oblasti financí a účetnictví. Tento test jsme vyvinuli na základě reálné náplně kurzu pro našeho klienta - přední mezinárodní finanční instituci.

English for Marketing Quiz #1

Vyznáte se v marketingové angličtině? V našem testu si můžete vyzkoušet znalosti terminologie a frazeologie z oblasti marketingu. Tento test jsme vyvinuli na základě reálné náplně kurzu pro našeho klienta - přední českou instituci na poli průzkumu trhu.

English for General Business Quiz #1

Otestujte si svou Business English! V našem testu si můžete vyzkoušet znalosti terminologie a frazeologie z oblasti obchodu a podnikání. Tento test jsme vyvinuli na základě reálné náplně kurzu pro našeho klienta působícího na poli elektronického trhu práce.

HR English Quiz

Ovládáte dobře angličtinu pro HR? V našem testu si můžete vyzkoušet znalosti terminologie a frazeologie z oblasti lidských zdrojů a recruitmentu. Tento test jsme vyvinuli na základě reálné náplně kurzu pro našeho klienta - přední mezinárodní personální agenturu.

English Xmas Quiz

Krásné prožití svátků vánočních všem našim studentům i lektorům. Letos jsme Vám pro zpestření připravili vánoční kvíz v češtině.Připoutejte se a snad pro Vás bude test sklouznutím jako na saních. Užijte si to! Wishing all of our students of Czech language and teachers a Merry Christmas. This year we have prepared a little surprise for you - a Czech Christmas Quiz!So climb aboard...