SHC K FunPrivateClass edited

Není Face mask jako Face mask! Pomozte svým dětem, ať se z nich stanou superhrdinové. Ať jim jdou cizí jazyky snadno a ať se cítí komfortně ve škole i ve světě. 

Konverzace s rodilým mluvčím nebo bilingvním lektorem s aprobací TEFL, hravá forma výuky a získání pozitivního přístupu k jazykům.

• Nenadchla vás klasická výuka jazyků ve školách?
• Nevyhovují jiné jazykové kroužky Vašim představám?
• Umí vaše děti i po roce a víc studia daného jazyka vyjmenovat jenom základní barvy a pár čísel?

Chcete, aby se vaše děti učily hravou a zábavnou formou?

Tak to jste tu správně. Jsme jazyková škola, která se soustředí na to, aby se děti nejen naučily angličtinu kvalitně a s citem, ale hlavně, aby ji měly rády a byly nadšené.
Víme, o čem mluvíme. Důkazem je i výuka anglické družiny napříč základními školami a gymnázii po celé Praze. Pro ty z Vás, kteří se z jakýchkoli důvodů nemůžete a nebo nechcete zařadit do skupinové výuky, nabízíme angličtinu pro děti privátně, na míru, přímo u Vás doma.

Postupujeme podle vlastní metodiky, která zahrnuje všechny okruhy slovní zásoby, které děti potřebují: škola, počasí, části těla, svátky (Halloween, Vánoce, Velikonoce), prázdniny, roční období, nálady, barvy, čísla, atd… To vše formou hry, kdy se soustředíme na podporu Vašich dětí.

Pátráte-li po cenové kalkulaci angličtiny pro děti, tu Vám obratem připravíme. U privátních kurzů ovlivňují cenu různé faktory – intenzita, lokalita, časové nastavení lekce atp.
Lekce pro děti nabízíme s dojezdem lektora do místa bydliště nebo v prostorách naší jazykové školy na adrese Ruská 81, Praha 10 - Vinohrady.

V rámci naší jazykové školy nabízíme také výuku dalších jazyků, a to například němčiny, španělštiny, francouzštiny, ruštiny, češtiny nebo třeba italštiny.

Pracujeme v aplikacích Skype, ZOOM, Google meet, Microsoft teams nebo WhatsApp. Vždy se budeme snažit najít vyhovující platformu pro Vás a Vaše děti. 

SkypeLogo  ZoomLogo  GoogleMeetLogo  MicrosoftTeamsLogo   

Přihlaste svoje děti ještě dnes a dejte jim příležitost umět jazyk, se kterým se ve světě neztratí.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na +420 775 385 785/8.

Jsme tu pro Vás a nabídku Vám připravíme na míru Vašim potřebám. 

  • Zvolte si lokalitu
  • Zvolte si profil lektora
  • Zvolte si termín i intenzitu
  • Zvolte si náplň a zaměření kurzu