Efektivní řešení pro firmy

shutterstock 189343511 edited

V rámci firemní výuky organizujeme velice efektivní jazykové kurzy. Skupinová výuka, jsou-li studenti ze stejného pracovního prostředí, dává smysl. Mějme na paměti maximální počet studentů ve skupině. Ten nastavuje možný progres studentů a výsledky skupiny.

 

Skupina se skládá z kolegů na stejné jazykové úrovni a se stejnými cíli a zaměřením. Tím lze docílit kompaktních lekcí, zaměřených na témata relevantní oboru účastníků kurzu.

Skupinová výuka s sebou nese daň pomalejšího pokroku než je tomu u lekcí individuálních, ale při zachování počtu maximálně 6 studentů ve skupině lze stále docílit velmi dobrých výsledků. Tento typ výuky však přináší i pozitiva - tím může být motivace studentů při práci a komunikaci ve skupině a nebo i vzájemná soutěživost.

Prvním krokem k organizaci skupinové výuky je jazykový audit potenciálních studentů. Na základě výsledků auditu pak navrhneme možný scénář tak, aby byl pokud možno efektivní a zároveň finančně atraktivní pro Vaši společnost.

Kurzy lze domluvit na libovolné období a v libovolné intenzitě. Může se jednat o:

  • celoroční udržovací kurz (1 x 60 minut nebo 1 x 90 minut),
  • celoroční progresivní kurz (2 x 90 minut),
  • krátkodobý progresivní kurz (2 x 90 minut, 3 x 90 minut),
  • intenzivní kurz (5 x 90 minut, 5 x 180 minut, 10 x 180 minut, nebo dle dohody).

Jelikož o kurzy v časech mezi 7:00 a 10:00 a 15:00 a 20:00 je eminentní zájem, je možné získat slevu na kurzy pořádané v časech mezi 10:00 a 15:00.

Materiály

Naše jazyková škola pracuje jak s řadami učebnic zaměřených na všeobecný jazyk, tak na jazyk obchodní či specializovaný (příprava na různé druhy zkoušek, právní, korespondence, lékařský, finanční, EU, státní správa apod.) Na požádání je možné připravit kurz s doplňkovými materiály z daného oboru klienta (články z časopisů, novin, odborných publikací, poslech ze situačních scének, apod.) anebo doplnit výuku o interaktivní hry nebo kvízy s cílem motivovat studenty zábavnou formou.

Výběr materiálu je konzultován s klientem samotným a je pečlivě zvážen tak, aby co nejlépe vyhovoval účastníkům kurzu. 

Vaše investice:

Přesnou kalkulaci ovlivňuje několik klíčových faktorů, a proto je každá kalkulace připravena na míru zákazníkovi. Máte-li zájem o kalkulaci pro Vaši společnost, rádi Vám ji na základě Vašeho zadání připravíme.

Výhody skupinových kurzů:

Skupinové kurzy doporučujeme společnostem, které chtějí pomoci svým zaměstnancům udržet jejich jazykové znalosti a podpořit rozvoj těch již nabytých za vcelku přijatelné ceny. Skupinové jazykové kurzy zároveň podporují týmovou spolupráci v rámci společnosti.

Budeme se těšit, že i Vás tato forma vzdělávání osloví a že si vyberete právě naši školu, školu s letitými zkušenostmi a se stabilním a profesionálním týmem lektorů.