VitekKrejcik

Vítek (ČR)

Od mala žiji v bilingvní rodině, takže jsem si angličtinu osvojil jako svůj další rodný jazyk. Pak jsem ji samozřejmě studoval jak na ZŠ, tak na SŠ a disponuji zkouškou FCE. Od 12 let jsem se také začal učit španělsky. Španělštinu jsem měl jak ve škole, tak jsem skoro 6 let chodil na soukromé hodiny. Španělštinu jsem nakonec dopiloval až při svém studijním pobytu na Kubě v roce 2019, kde jsem po studiu také cestoval. Ve Ville jsem se jako dítě účastnil spousty anglických i španělských jazykových kempů i kurzů a nyní vedu přes školní rok některé dětské kurzy a to jak Anglickou družinu, tak soukromé hodiny na míru. Zkušenosti s výukou mám ale nejen s dětmi. Učím také dospělé a to prezenčně i online. 

Několikátým rokem se účastním pořádaných Workshopů pro děti i příměstských táborů. S dětmi i teenagery pracuji odjakživa nejen při výuce angličtiny, ale také jsem byl 10 let členem skautského turistického oddílu, kde jsem působil krátce také v roli vedoucího. 

Ve volném čase závodně tančím standard a latinu, ale věnuji se také tancům jako je Zouk, Bachata, Salsa a experimentuji i s dalšími.  Taktéž tanec vyučuji a to jak děti, tak dospělé. Věnuji se rád jakémukoli sportu od vodních sportů přes ty zimní. Na VŠE studuji na Fakultě informatiky a statistiky. 

Znalost cizích jazyků Vám otevře dveře do celého světa a umožní Vám poznat lidi z jiných kultur a národů.