SHC TEACHER MisaBanyrova

Míša (ČR)

Jmenuji se Míša a učím angličtinu a francouzštinu. Učit jsem začala už na střední škole – byla to nejsnazší cesta, jak si přivydělat. Ve škole mě angličtina bavila asi stejně jako jiné předměty, zamilovala jsem si ji ale ve chvíli, kdy jsem začala chodit na kurzy do jazykové školy – tam se učení stalo zábavou a lektoři, kterých jsem za léta studia vystřídala několik, mne inspirovali k tomu stát se lektorkou. S francouzštinou jsem začala mnohem později a šla mi mnohem hůře, takže dobře vím, jaké to je s jazykem zápasit a jak rychle člověk zapomíná, když jazyk přestane používat. Také ale vím, jak skvělý je to pocit, když se zlepšíte v něčem, co Vám působí potíže.


Zajímají mne jazyky jako takové, proto jsem se také rozhodla vystudovat Anglický jazyk a lingvistiku na Filozofické fakultě. Baví mne i práce s dětmi, věnuji se tedy i výuce dětí. Ve volném čase ráda čtu, sleduji filmy a seriály, cestuji. Občas si ráda vyrazím na výlet pěšky nebo na kole a příležitostně si zahraji i volejbal.


Moje filozofie výuky jazyka je taková, že lektor hraje roli průvodce, mým úkolem je ukázat Vám cestu, poskytnout materiály, vysvětlit principy a metody, motivovat Vás, ale Vy jako student si to musíte odpracovat.