Léto s cizím jazykem?

Na léto pro Vás máme na výběr z těchto jazykových škol. Všechny nabízí exkluzivní zázemí, vysoce kvalitní výuku a pestrý doprovodný program. Máte-li zájem o jazykový pobyt v některé z těchto škol, kontaktujte nás.

Na základě Vaší představy Vám doporučíme, která z lokalit nejlépe splní Vaše přání, a následně Vám připravíme detailní nabídku.

Ardingly College, Great Britain

Tato škola prochází výměnou majitele a my čekáme na resumé, zdali bude pokračovat v letních kempech. 

SHC SA ArdinglyCourtyard

Ardingly se nachází v blízkosti Haywards Heath - na jihovýchodě Anglie, v oblasti známé svou neodolatelnou přírodou. Je vzdálen pouhých 40 minut jízdy vlakem od Londýna a 30 km od oblíbené přímořské destinace Brightonu. Lokalita nabízí to nejlepší z obou světů: je ideální pro výuku angličtiny, a zároveň si užijete spoustu zábavy v překrásné krajině.

 

Inlingua Malta, Sliema

SHC SA Malta InlinguaSliema

Malta je ideálním řešením, jak spojit kurz angličtiny s aktivním a zábavným pobytem. Nabízí unikátní kombinaci anglicky hovořícího obyvatelstva, bezpečného a přátelského prostředí a středomořského životního stylu. Sliema je obchodní a residenční městečko v centru ostrova.

 

Killarney School of English, Ireland

SHC SA KillarneySchool

Killarney School of English leží v blízkosti národního parku, v jedné z nejkrásnějších lokalit celého Irska. Je to škola rodinného typu s velmi přátelskou atmosférou a nabitým společenským programem, kde si brzy najdete spoustu nových přátel.

Chcete se na cokoli zeptat? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na +420 775 385 785/8. Jsme tu pro Vás.