Hlásí se Vaše dítě na osmileté, šestileté či čtyřleté gymnázium? Chystá se na školu, kde ho čeká vyučování v cizím jazyce? Připravíme Vaše děti na přijímací zkoušky nebo na změnu školy. 

teens2 edited

Naši lektoři mají bohaté zkušenosti s přípravou studentů k přijímacím zkouškám, připravili jsem studenty na PORG, Arcus, Anglicko-české gymnázium Amazon, Gymnázium Jaroslava Seiferta, Francouzské lyceum a další. Zaměřujeme se jak na oblasti jazyka, které se v testech běžně objevují, tak na konkrétní formu testů používanou na dané škole.

Vaše děti umíme připravit také na přechod na mezinárodní školu, jako jsou například The English College in Prague, Open Gate, Meridian, apod. To znamená, že se nevěnujeme pouze oblastem, které by se mohly objevit v přijímacích zkouškách, ale probíráme také slovní zásobu, kterou student bude potřebovat pro výuku v angličtině, např. slovní zásobu z oblasti matematiky, dějepisu, zeměpisu, biologie, atd.

Tento typ výuky probíhá formou privátních lekcí, díky tomu lektor může přesně analyzovat potřeby studenta a plně se na ně zaměřit. Lekce mohou probíhat jak u Vás doma, tak v prostorách jazykové školy.

Přihlaste se ještě dnes. Pro cenovou nabídku napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na +420 775 385 785/ +420 775 385 788. Cena kurzu záleží mimo jiné na délce lekce, intenzitě hodin a lokalitě, proto Vám připravíme nabídku na míru.