pexels artem podrez 4492129 edited edited edited

Angličtina/ Němčina/ Francouzština/ Španělština - zábavně a hravě, ušité na míru pro Vaše děti. 

Privátní/semiprivátní jazykový kurz on-line pro děti

Jako jazyková škola se snažíme jít s dobou. A doba se přesouvá do on-line prostředí! Už nemusíte trávit čas v MHD nebo zdlouhavě vyzvedávat děti z jazykové školy. U nás si totiž můžete zdokonalit svoji angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu nebo třeba španělštinu i z pohodlí vašeho domova. Jak se ukázalo vlivem pandemie, mnozí naši klienti odbourali bariéry a po vyzkoušení on-line výuky zjistili, že jim dokonce vyhovuje více než výuka kontaktní.

Naši lektoři už mají s on-line výukou bohaté zkušenosti a využívají nejrůznější digitální nástroje, aby výuka byla stejně tak zábavná a interaktivní jako při osobním setkání. Sdílení materiálů, videí, obrázků tak není vůbec žádný problém.

Platformu výuky vždy volíme podle přání a preferencí klienta. Setkáte se u nás například:

  • Skype
  • WhatsApp
  • ZOOM
  • Google Meet
  • Microsoft Teams

    ZoomLogo       Whatsup SkypeLogo MicrosoftTeamsLogo GoogleMeetLogo

Pokud třeba on-line výuku zvažujete, ale s on-line světem příliš zkušeností nemáte, nebojte se vše nechat na nás a našich lektorech. Se vším vám rádi poradíme a vše si budete moci nejprve v klidu vyzkoušet.

Co vám tedy v rámci on-line kurzu můžeme nabídnout? On-line výuku ušitou na míru s rodilým mluvčím nebo bilingvním lektorem pro vás nebo vaše děti v termínu a čase, který si sami zvolíte! Termín může být do jisté míry flexibilní, obzvláště změní-li se dětem dočasně rozvrh či program.

Výuka pro děti ve věku 6 - 12 let:

Warm up balíček - 15 lekcí/ 60 minut - 12.000 Kč 

Warm up balíček - 15 lekcí/ 45 minut - 9.000 Kč

Studujte ve dvojici a cena lekce je rázem poloviční!

Kurz je především zaměřen na rozvoj komunikačních dovednostní a pozvolna děti uvádí do pravidel daného jazyka. Lektoři volí zejména práci s reálnými předměty a zábavnými doplňky.

V lekcích děti:

  • hrají hry
  • učí se říkanky a šikovné fráze
  • čtou pohádky, krátké články nebo třeba i komiksy (dle věku dětí)
  • společně se učí využívat nástroje na sdílení obrázků, videí a whiteboard
  • naučí se vyprávět, popisovat, vytvářet otázky, reagovat spontánně a mnohé další

 

Náplň kurzu lze nastavit každému studentovi dle potřeby. Je tedy možné jednak kurz koncipovat jako rozšiřující doplněk (nad rámec školní výuky) nebo jako doučování, kdy lektor pomůže s probíranou látkou nebo domácími úkoly a snadno tak doženete jakékoli mezery.