Angličtina, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Ruština, Čeština pro cizince, Portugalština, Čínština, Japonština, Ukrajinština a další jazyky  - ušité na míru. 

pexels artem podrez 4492129 edited edited

Privátní/semiprivátní kurz jazykový on-line pro teenagery nebo dospělé

Jako jazyková škola se snažíme jít s dobou. A doba se přesouvá do on-line prostředí! Už nemusíte trávit čas v MHD nebo zdlouhavě vyzvedávat děti z jazykové školy. U nás si totiž můžete zdokonalit svoji angličtinu, němčinu, francouzštinu nebo třeba španělštinu i z pohodlí vašeho domova. Jak se ukázalo vlivem pandemie, mnozí naši klienti odbourali bariéry a po vyzkoušení on-line výuky zjistili, že jim dokonce vyhovuje více než výuka kontaktní.

Naši lektoři už mají s on-line výukou bohaté zkušenosti a využívají nejrůznější digitální nástroje, aby výuka byla stejně tak zábavná a interaktivní jako při osobním setkání. Sdílení materiálů, videí, obrázků tak není vůbec žádný problém.

Platformu výuky vždy volíme podle přání a preferencí klienta. Setkáte se u nás například:

  • Skype
  • WhatsApp
  • ZOOM
  • Google Meet
  • Microsoft Teams

           ZoomLogo       SkypeLogo  MicrosoftTeamsLogo GoogleMeetLogo

Pokud třeba on-line výuku zvažujete, ale s on-line světem příliš zkušeností nemáte, nebojte se vše nechat na nás a našich lektorech. Se vším vám rádi poradíme a vše si budete moci nejprve v klidu vyzkoušet.

Co vám tedy v rámci on-line kurzu můžeme nabídnout? On-line výuku ušitou na míru s rodilým mluvčím nebo bilingvním lektorem pro vás nebo vaše děti v termínu a čase, který si sami zvolíte! Termín může být do jisté míry flexibilní, obzvláště dojde-li ke změně ve Vašem pracovním nebo školním rozvrhu.  

Výuka pro teenagery (12+) a dospělé:

Warm up balíček - 15 lekcí/ 60 minut - 12.000 Kč 

Warm up balíček - 15 lekcí/ 45 minut - 9.000 Kč

Studujte ve dvojici a cena lekce je rázem poloviční!

Kurz je velmi interaktivní a zaměřuje se na:

  • rozvoj komunikačních dovedností formou autentické konverzace
  • odbourání studu a budování sebevědomí v mluveném projevu
  • pestrá konverzační témata dle zájmů studenta
  • všechny aspekty jazyka: mluvení, poslech, gramatické struktury a čtení a porozumění textu

 

Kurz lze plně přizpůsobit vašim potřebám – od přípravy na certifikáty (FCE, CAE), jazykového rozvoje při zaměstnání (Business English, Legal English atp.) až po přípravu na maturitu. Kurz lze koncipovat také pro radost a pro váš osobní rozvoj, zaměřen primárně na komunikační dovednosti.