LucieKucerova

Lucie (ČR)

Jmenuji se Lucie a již sedm let učím německý jazyk dospělé i mládež. Nabízím individuální lekce pro začátečníky a pokročilé nejčastěji online formou, ale také prezenčně dle přání studenta. Stavím na dlouhodobém vztahu, spokojenosti klientů a individuálním přístupu ke každému z nich.

Jako lektorka ráda své studenty inspiruji, motivuji a posouvám v jejich znalostech kupředu. K výuce 1:1 přistupuji trochu psychologicky. Snažím se vcítit do potřeb a zájmů svých studentů. Přizpůsobit tempo i témata jejich preferencím. Chci, aby si jazyk dobře osvojili pro každodenní používání, aby si jej oblíbili a nebáli se mluvit.

Do svých hodin vybírám i vytvářím zábavné a kreativní materiály, které mé studenty velmi baví. Němčina pro ně přestává být strašákem nebo otravnou povinností. Své znalosti díky mé výuce rozvíjejí.

Už v minulosti jsem vedla intenzivní workshopy a příměstský německý tábor, který byl velmi oblíbený, za což jsem moc ráda. Povedlo se mi dětem ukázat, že němčina umí být krásná, zvukomalebná a hlavně cool.