MattStrogen

Matt (Anglie) 

Dobrý den! Jmenuji se Matthew. Je mi 23 let a pocházím z Manchesteru ve Spojeném království. Původně jsem do Prahy přijel dokončit magisterské studium mezinárodních vztahů a diplomacie po absolvování bakalářského studia historie. 

Vždy jsem měl vášeň pro pomoc druhým, řešení problémů a usnadňování rozvoje, ať už ve vzdělávání, nebo v jiných oblastech života. To se projevovalo již od útlého věku natolik, že mi několik mých učitelů a dokonce i moje matka neustále říkali, že jsem předurčen k tomu, abych se sám stal učitelem. Během studia na vysoké škole a později na své domovské základní škole jsem měl možnost stát se asistentem pedagoga, čímž začala moje cesta k dnešní práci ve Ville. 

Po příjezdu do Prahy jsem se rozhodl, že je čas dokončit certifikaci pro výuku v cizím jazyce a udělat krok na další úroveň. Díky svým předchozím zkušenostem s dětmi od 5 let ve Ville učím především děti a teenagery. Život a práci v Praze se všemi jejími zvláštnostmi a dobrodružstvími naprosto miluji! Když zrovna neučím, rád chodím na výlety a poznávám památky po celém Česku a také hraji HODNĚ fotbal. Když jsem byl mladší, byl jsem členem skautského oddílu a účastnil jsem se i mnoha sportovních táborů a miluji atmosféru, kterou tábor a obecně skupiny dětí vytváří. Těším se na výuku se všemi dětmi. Věřím, že to je nejlepší způsob jak se začlenit do kolektivu dětí, naučit se jazyk mimo tlak třídy ve škole a vzájemně se inspirovat.