AndreaEibenova2

Andrea (SK) 

Ahoj! Jmenuji se Andrea a moje cesta k angličtině byla vlastně velkou náhodou. Navzdory tomu, že angličtina je mým třetím jazykem, rychle se stala mým oblíbeným, a proto jsem se rozhodla pokračovat ve studiu na vysoké škole. Momentálně studuji Anglistiku-amerikanistiku na UK v Praze.

Moji největší vášní v rámci studia je americká literatura 20. století, především the Beat Generation. Kromě toho se ve studiu zaměřuji i na lingvistiku, a ráda se věnuji výuce teorie jazyka. Baví mě přemýšlet o pravidlech nebo výjimkách, kterých v angličtině rozhodně není málo. Ráda také vyučuji konverzační hodiny, kde se stále od studentů učím novým věcem. S odbouráváním stresu při mluvení cizím jazykem mám sama velké zkušenosti, takže vím, jaké to je zápasit při vytváření vět.

Kromě toho jsem hodně zvídavý člověk, což byla jedna z věcí, která mi pomohla s učením jazyků. Dohledávání a ověřování informací, které mi řekli ve škole, bylo moje hobby od základní školy, a tak jsem věděla, že jeden jazyk mi rozhodně stačit nebude. Učení mě baví hlavně proto, že z hodin chodím zas o něco moudřejší a nabitá energií!:)