SHC TEACHER DagmarMcCaffrey

Dagmar (ČR)

Jelikož jsem strávila své dětství v Austrálii, angličtina byla téměř mým rodným jazykem. Cítila jsem se vždy blízko kulturám anglicky mluvících zemí a do Austrálie jsem se při mnoha příležitostech vracela, ať již za studiem, za prací, za přáteli či za krásnou přírodou.

Přesto, že mé vzdělání je v oboru ekonomie, výukou angličtiny se zabývám celý život.

S Vincentem jsme v roce 2003 založili naší školu s cílem nabídnout konkurenční služby firmám a lidem, kteří hledají kurzy více ušité na míru, kurzy, které se umí přizpůsobit potřebám klienta. A v tomto duchu se snažíme fungovat.

Přesto, že se primárně věnuji především vedení společnosti, která dnes čítá přes 50 lektorů a nabízí široké spektrum kurzů - angličtinu, němčinu, španělštinu, češtinu pro cizince, francouzštinu, ruštinu, italštinu a i některé exotické jazyky, tak se věnuji i pár studentům, kteří se mnou studují již roky.

Škola nabízí také další jazykové služby jako např. studium v zahraničí, letní tábory pro děti v zahraničí nebo překlady a korektury.

V roce 2017 jsem založila neziskovou organizaci The Villa 4Kids, z.ú., která se věnuje výuce zaměřené na dětskou klientelu. Do té patří privátní lekce, Anglická družina, přípravné kurzy na zkoušky, přípravné kurzy na přechod na mezinárodní nebo jinak jazykově náročné školy, letní jazykové kempy, jazykové workshopy a další.

Miluji cestování, fotografii a seznamování se s novými kulturami, tyto si ráda připomínám experimentováním v kuchyni. Mimo to se těším z rodinného života a ze všeho, co mi přináší.