EliskaHulcova

Eliška (ČR)

Moje cesta k angličině byla celkem klikatá. Až do deváté třídy jsem ji neměla ráda, bránila jsem se její výuce zuby nehty a chtěla jsem se stát lékárnicí. Ale na gymnáziu se mojí třídní stala angličtinářka, která mi ukázala, že lze výuku pojmout i jinak než klasickým způsobem, a za půl roku jsem byla přesvědčená, že nemohu dělat nic jiného. Strávila jsem také několik týdnů na americké střední škole na vojenské základně v německém Bambergu, kde jsem se definitivně rozhodla, že můj život bude mít smysl pouze pokud budu překladatelka/tlumočnice. Můj sen se mi splnil, protože jsem se po maturitě dostala na anglistiku-amerikanistiku na FF UK, kterou v současné době dokončuji.

Angličtinu jsem začala doučovat už na střední škole a pokračovala jsem i při vysokoškolském studiu v různých jazykových školách i soukromě. Baví mě potkávat se s různými lidmi, vymýšlet zajímavá témata, o kterých mohu se studenty diskutovat - zároveň se také dozvím spoustu zajímavých informací a doufám, že hodiny jsou přínosem jak pro mě, tak i pro mé studenty.

Ve Ville je výborný tým zkušených lidí, kteří se nebojí vymýšlet nové věci a poskytují lektorům příležitost pro jejich rozvoj. Naše spolupráce trvá od roku 2006.