Metoda výuky The Villa se řídí především citlivým přístupem k individuálním požadavkům každého klienta, ať je jím jednotlivec, nebo společnost pořádající kurzy pro své zaměstnance.

Lektoři pracující pro The Villa jsou profesionálové na vysoké úrovni s řadou zkušeností. Jsou jimi jak cizinci s praxí v tomto oboru, s dosaženým VŠ vzděláním nebo složenou zkouškou z TEFL, tak i čeští lektoři s adekvátním vzděláním a zároveň znalostmi cizího jazyka vždy na kompatibilní úrovni s rodilým mluvčím.

Lekce jsou připravovány na základě materiálů, které jsou přínosem pro klienta, ať jde o jazyk všeobecný, zaměřený na zvolená témata, nebo jazyk odborný, taktéž zaměřený na konkrétní téma požadované klientem (právní, obchodní, finanční, HR, lékařská angličtina...).

Ne ve všech oborech je dostatek učebnicového materiálu, ale v dnešním světě, kde nám internet poskytuje nepřeberné množství zdrojů (článků, diskusí, recenzí, slovních cvičení, jazykových hlavolamů apod.) v jakémkoli oboru, je pro naši jazykovou školu zcela běžnou praxí připravit kvalitní lekce i pro obor, který se vymyká standardní nabídce/poptávce.

V hodinách je kladen důraz na komunikaci a praktické užití jazyka v daném oboru. Procvičují se všechny aspekty − konverzace, poslech, gramatické struktury, porozumění textu apod. Rozložení těchto aspektů lze plně přizpůsobit požadavku klienta nebo jednotlivých studentů.

V neposlední řadě je důležité umět studenty motivovat a lekce připravovat tak, aby z nich měli dobrý pocit, aby jim přinášely očekávané pokroky a zároveň uspokojení z jejich vlastních výsledků.

Samozřejmostí je nabídka ukázkové hodiny pro Vaši jasnější představu.

Chcete se na cokoli zeptat? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na +420 775 385 788. Jsme tu pro Vás.