SHC TEACHER VinceMcCaffrey

Vincent (IRSKO)

S více jak 10 letou zkušeností s výukou angličtiny by se asi dalo říci, že mě to musí opravdu bavit. Do Prahy jsem přijel z Irska v roce 2000 poté, co jsem vystudoval aplikovanou psychologii a angličtinu. Přijel jsem s touhou po dobrodružství a našel přátele, rodinu a velmi příjemnou kulturu - která se myslím velmi dobře shoduje s mojí vlastní osobností.

Jakožto učitele mě vždy těšilo učit široké spektrum studentů na různých úrovních, ale musím konstatovat, že mými oblíbenci byli vždy absolutní začátečníci a velice pokročilí studenti obchodní angličtiny. Obě úrovně jsou náročné a naplňující. Začátečníci mohou pod správným vedením docílit takového pokroku v krátkém čase, jako nikdo jiný, a s pokročilými mluvčími lze vést zajímavé a inspirující diskuse a mohu se od nich mnoho naučit.

Mluvím obstojně česky, disponuji dobrou znalostí němčiny a pokoušel jsem se o studium ruštiny a španělštiny - s cílem cestovat a jako koníček. Mezi mé další záliby patří hudba, fotografie, sport, příroda a počítače. Zajímám se o světové a politické dění a ekonomická témata. Od roku 2011 působím ve společnosti The Villa jakožto neexkutivní manažer, neb jsem během dokončení svých studií MBA cítil potřebu rozšířit své kariérní obzory nad rámec vedení jazykové školy. Nyní pracuji v IT firmě jako manažer.

Motto: “Vzhůru do nekonečna a ještě dál!” – Buzz Lightyear.