DonHall

Don (USA)

Ahoj, jmenuji se Don Hall a jsem z Georgie v USA.

Vystudoval jsem univerzitu na Floridě a je tomu už jedenáct let, co jsem začal učit – nejdříve v USA a teď v České republice, a stále mě to baví stejně jako ten první den, kdy jsem poprvé vkročil do své první třídy. Nic mě neuspokojuje tolik, jako když mohu inspirovat své studenty, aby se učili, a pomáhat jim, aby byli úspěšní.

Nasbíral jsem mnohaleté zkušenosti jako učitel, realitní makléř, Key Account Manager, produkční a moderátor v rádiu a veřejný mluvčí. K výuce přistupuji celostně a přináším do ní i všechny své business zkušenosti, snažím se kombinovat technickou stránku jazyka spolu s jeho praktickým využitím jak v businessu, jak v každodenním životě. Také pracuji jako coach v oblasti veřejných projevů a prezentací a své studenty kromě praktické slovní zásoby učím i vystupování na veřejnosti, dodávám jim potřebnou sebedůvěru pro veřejné projevy, prezentace, meetingy a obchodní vyjednávání.

Když zrovna neučím, rád se dívám na české filmy, chodím na výlety, navštěvuji hrady, zříceniny, města a vesnice po celé zemi. Po těch mnoha letech, které jsem tu strávil, už považuji Českou republiku za svůj domov a těším se, že tu strávím celý život.

Můj oblíbený citát je můj vlastní: „Měl jsem sen a šel jsem za ním, a proto jsem teď tady.“