Ponořte se do studia jazyka naplno – jazyk nestačí studovat, jazyk je potřeba zažít.

SHC LANG TheWorldInAnEnvelope edited

Home language je nová revoluční forma výuky. Nejedná se o docházku do jazykové školy, ale o pobyt přímo v rodině zkušeného lektora v zahraničí. Studentovi jsou zajištěny privátní lekce one-to-one s profesionálním lektorem po část dne dle volby studenta a zbytek dne tráví student v živé konverzaci se členy rodiny při běžných každodenních činnostech, nebo aktivitách, které si sám zvolí.

Můžete si vybrat jazykový pobyt ve více než 30 zemích, např.:

 • angličtina - Velká Británie, Irsko, USA, Austrálie, Kanada, Malta, Monako a další,
 • němčina - Německo, Rakousko, Švýcarsko,
 • francouzština - Francie, Monako, Švýcarsko, Kanada,
 • španělština - Španělsko, Chile, Kosta Rica, Kuba,
 • italština - Itálie,
 • ruština - Rusko,
 • holandština - Nizozemí, Belgie.

Máte-li zájem o jazyk, který není ve výše uvedeném výčtu, zeptejte se nás, určitě půjde zajistit Home language i pro Vás.

Cenovou kalkulaci Vám rádi připravíme na základě Vašich požadavků.

 • obchodní nebo všeobecná angličtina,
 • možnost kombinovaného programu JAZYK & SPORT,
 • formou Home language můžete studovat bez ohledu na věk či zaměstnání,
 • kulturní i poznávací program,
 • individuální přístup, pozornost lektora je věnována pouze Vám.

Kurzy jsou vhodné jak pro studenty všeobecného jazyka, tak odborného. Formou Home language můžete vyslat studovat i své děti. Dle zadání vybere Home language vhodnou rodinu, která splní všechny Vaše požadavky.

Všeobecné obchodní podmínky The Villa s.r.o. pro studium HOME LANGUAGE

1. Všeobecné

Výběr rodiny je klíčovým faktorem při organizaci studia HOME LANGUAGE. Výběr rodiny jako takové má tedy v některých případech přednost nad výběrem lokality. Není-li vhodná rodina v lokalitě, kterou klient žádá, nabídneme rodinu v jiné lokalitě.

Zruší-li rodina z důvodu nemoci nebo osobních důvodů možnost pobytu, nabídneme klientovi novou rodinu. Neodpovídá-li nově navrhnutá rodina představě klienta, je možné pobyt zrušit, je-li toto oznámeno do 48 hodin od zaslání profilu rodiny.

Jakmile je pobyt odsouhlasen, jakékoli žádosti od studentů týkající se změn lokality, data pobytu ap. podléhají zpoplatnění ve výši 150 EUR. The Villa musí být o jakýchkoli potížích či závadách týkajících se pobytu informována před ukončením pobytu – žádné zpětné reklamace není možné akceptovat.

Přihláška k pobytu je akceptována pod podmínkou, že klient není nemocen. The Villa si vyhrazuje právo umístit studenta po dobu pobytu ve více než jedné rodině nebo během pobytu změnit lektora. The Villa si vyhrazuje právo zajistit ubytování u jedné rodiny a lekce u rodiny jiné, není-li vhodná kombinace možná.

2. Platební podmínky

Veškeré poplatky musí být uhrazeny 4 týdny před začátkem pobytu. Platbu je možné provést bankovním převodem na základě fakturace.

3. Transfery

Jsou-li rezervovány transfery, The Villa si vyhrazuje právo na veškeré informace týkající se čísla letu a času příletu alespoň týden před začátkem pobytu. V opačném případě jsou transfery zrušeny a refundace poplatků s nimi souvisejícími není možná.

Nejsou-li žádné transfery objednány, student musí kontaktovat rodinu přímo tak, aby byla rodina informována o času příjezdu. Nedostane-li rodina žádnou zprávu od studenta o času příjezdu, nebude ho očekávat dříve než v 19:00 hodin v ohlášený den příjezdu.

4. Zrušení pobytu a pojištění

Je-li pobyt zrušen v dostatečném předstihu (poštou nebo emailem) může společnost The Villa v některých případech vydat poukaz na lekce a ubytování s roční platností.

Žádná refundace finančních prostředků souvisejících s pobytem není možná z důvodu zrušení pobytu, úrazu, nemoci ani jiných důvodů. Studenti musí mít své vlastní pojištění pro případ nemoci, úrazů a storna pobytu.

5. Jiné poplatky

V případě změny rodiny, oblasti nebo data pobytu to znamená zrušení pobytu s jednou rodinou a nalezení jiné. V těchto případech je nutné účtovat poplatek 150 EUR za každou takovou změnu.
{/slider}

Reference některých z našich klientů:

Co se týká jižní Anglie, byla jsem moc spokojená a myslím, že mi to hodně pomohlo... je to velmi přirozený způsob učení, kdybych mohla, tak se tam přestěhuji na delší období. Dokonce mám pocit, že se mi rodina věnovala nad rámec svých povinností (nad rámec vyučovacích lekcí se mnou podnikali výlety do okolních vesnic a měst a zprostředkovávali mi takto výklad o zajímavých místech, o kterých bych se pravděpodobně asi nedozvěděla).

Studentka Ivana, Generali pojišťovna a.s.

Z pobytu HLI v Anglii jsem byla velice nadšená. Líbilo se mi vedení hodin, rytmus dne. Ubytování a atmosféra v rodině byla super. Velice se mi věnovali a přijali mě jako svého člena rodiny. Zúčastnila jsem se i volnočasových aktivit své lektorky. Byla to bezvadná zkušenost s velkým pokrokem v angličtině. Zároveň jsem si ověřila, že jsem schopná i ve svém věku se naučit novým věcem, jenom mi to šlo pomaleji, hlavně ze začátku a musela jsem se hodně učit. Poznala jsem život zevnitř s jejich zvyky a hodnotami. Tutéž zimu jsem prodělala úraz na lyžích v zahraničí a když jsem ležela v nemocnici v Rakousku, tak jsem se přesvědčila, jak moc mi to dalo a neměla jsem problémy se domluvit a hlavně jsem se nestyděla mluvit. Tuto formu výuky vřele doporučuji, klidně bych jela znovu, byla to pro mě úžasná zkušenost.

Studentka Dagmar, Hanes s.r.o.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel.: +420 775 385 788. Jsme tu pro Vás.