Na míru připravené pobyty, které splní Vaše požadavky z jazykového i volnočasového hlediska.

The Villa zajišťuje jazykové pobyty pro své klienty od roku 2003. Za dobu svého působení v této oblasti jazykových služeb jsme navázali spolupráci s řadou renomovaných jazykových škol.

Důležité faktory pro volbu toho správného jazykového pobytu:

Místo pobytu

Každému, kdo se rozhodne investovat do svého jazykového vzdělávání formou jazykového pobytu v zahraničí, záleží na správné volbě místa pobytu. Naší prioritou je spolupráce se školami, které se nachází v příjemném prostředí. Ať již si zvolíte pobyt ve velkoměstě nebo spíše na venkově, vždy se snažíme nabídnout studium na škole, která splňuje ty nejvyšší nároky.                                                      

SHC SA MalagaBeach  SHC SA BarcelonaColourful

Personální zajištění

V rámci Vašeho pobytu hraje nemalou roli personální obsazení školy, kde si kurz zvolíte. Spolupracujeme se školami, které mají vysoké nároky na své zaměstnance, ať již se jedná o lektory nebo administrativní pracovníky, kteří jsou Vám nápomocni při řešení každodenních záležitostí.

Spektrum doprovodného programu

Studium jazyka představuje jednu část studijního pobytu. Ponoření se do kultury a dědictví země, ve které jazykový kurz absolvujete, je druhá část. Většinu kurzů lze nakombinovat se sportovním nebo kulturním programem, které posunou Váš pobyt ještě o úroveň výše.

SHC SA WexfordCastle  SHC SA WexfordCoast

Cenová nabídka

Veškeré jazykové pobyty připravujeme na míru pro Vás. Na osobní schůzce s Vámi probereme Vaše cíle, Vaši představu o pobytu a dle Vašeho zadání Vám doporučíme několik lokalit s kurzy vhodnými pro Vás.

Pro koho je jazykový pobyt vhodný

Nabízíme jazykové pobyty pro společnosti a jejich zaměstnance, pro jednotlivce, dospělé i mládež.

Destinace

Specializujeme se především na Irsko, Velkou Británii, Maltu, Španělsko a další Evropské země.

Chcete se na cokoli zeptat? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na +420 775 385 788. Jsme tu pro Vás.