Na míru připravené pobyty, které splní Vaše požadavky z jazykového i volnočasového hlediska.

The Villa zajišťuje jazykové pobyty pro své klienty od roku 2003. Za dobu svého působení v této oblasti jazykových služeb jsme navázali spolupráci s řadou renomovaných jazykových škol.

Důležité faktory pro volbu toho správného jazykového pobytu:

Místo pobytu

Každému, kdo se rozhodne investovat do svého jazykového vzdělávání formou jazykového pobytu v zahraničí, záleží na správné volbě místa pobytu. Naší prioritou je spolupráce se školami, které se nachází v příjemném prostředí. Ať již si zvolíte pobyt ve velkoměstě nebo spíše na venkově, vždy se snažíme nabídnout studium na škole, která splňuje ty nejvyšší nároky.                                                      

Barcelona2 edited

Personální zajištění

V rámci Vašeho pobytu hraje nemalou roli personální obsazení školy, kde si kurz zvolíte. Spolupracujeme se školami, které mají vysoké nároky na své zaměstnance, ať již se jedná o lektory nebo administrativní pracovníky, kteří jsou Vám nápomocni při řešení každodenních záležitostí.

Spektrum doprovodného programu

Studium jazyka představuje jednu část studijního pobytu. Ponoření se do kultury a dědictví země, ve které jazykový kurz absolvujete, je druhá část. Většinu kurzů lze nakombinovat se sportovním nebo kulturním programem, které posunou Váš pobyt ještě o úroveň výše.

WexfordTrip2 edited  

Cenová nabídka

Veškeré jazykové pobyty připravujeme na míru pro Vás. Na osobní schůzce s Vámi probereme Vaše cíle, Vaši představu o pobytu a dle Vašeho zadání Vám doporučíme několik lokalit s kurzy vhodnými pro Vás.

Pro koho je jazykový pobyt vhodný

Nabízíme jazykové pobyty pro společnosti a jejich zaměstnance, pro jednotlivce, dospělé i mládež.

Destinace

Specializujeme se především na Irsko, Velkou Británii, Maltu, Španělsko a další Evropské země.

Chcete se na cokoli zeptat? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na +420 775 385 788. Jsme tu pro Vás.

SliemaMalta1 edited