SHC T TeensWithTabletMouths

Máte rádi cizí jazyky?

Konverzace s rodilým mluvčím, zábavná forma výuky, reálné využití cizího jazyka.

  • Vyrostly Vaše děti z dřívějšího nadšení pro jazykové kroužky?
  • Je školní výuka jazyků plná gramatiky, kterou dokážou jen těžko aplikovat do reálné konverzace?
  • Chcete své teenagery motivovat pro studium na gymnáziu, pro pobyt v zahraničí nebo další vysoké cíle?
  • Kdo říká, že si teenageři nemůžou při lekcích hrát?

 

My si myslíme, že je to velice dobře možné. Důkazem toho je i řada konverzačních kurzů pro teenagery, které pořádáme napříč základními školami a gymnázii nebo přímo v domově studentů po celé Praze. 

Během lekcí se zabýváme okruhy, které jsou pro tuto generaci aktuální: reálie, tradice a svátky anglicky mluvících zemí, jejich kuchyně a gastronomie, sportovní a kulturní život, informační technologie, sociální sítě a jejich využití a další témata, která vždy rozvášní konverzaci. A při ní trénujeme i užití těch obávaných časů a gramatických struktur – ale přirozeně!

Skupina MIDI (4-6 studentů)     1x týdně 60 minut       3 600 Kč pololetně    

Skupina MIDI (4-6 studentů)     1x týdně 90 minut       4 050 Kč pololetně

Lekce pro teenagery nabízíme také soukromé s dojezdem lektora do místa bydliště nebo v prostorách naší jazykové školy na adrese Ruská 81, Praha 10-Vinohrady.

Můžete si dát dohromady skupinu sourozenců, kamarádů, spolužáků nebo sousedů. Pro cenu za menší skupinku, tj. 2-3 dětí nás neváhejte kontaktovat. 

Chcete se na cokoli zeptat? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nás kontaktujte telefonicky. Jsme tu pro Vás.