shutterstock 131312057 edited

Chcete mluvit plynně?

Pak je naše angličtina pro teenagery, nebo chcete-li pro mladé studenty, to, co hledáte.

Hodiny s rodilým mluvčím, zábavná forma výuky a hlavně reálné využití cizího jazyka.

• Chcete rozumět filmům a písničkám, které máte rádi?
• Chcete si přečíst svoji oblíbenou knížku v originále?
• Rádi byste cestovali a komunikovali s cizinci?
• Hodil by se vám cizí jazyk na brigádě nebo v práci?
• Nabrala výuka na gymplu nebo na střední škole neuvěřitelné obrátky a Vám Vaše základy ze ZŠ nestačí?
• Chystáte se přejít na mezinárodní školu nebo jinou soukromou školu, kde bude výuka všech nebo jen části předmětů probíhat v cizím jazyce?

Můžeme to zařídit. Na našich soukromých, ale i skupinových hodinách probíráme všechno, co vás může zajímat: historie, kultura, informační technologie, sociální sítě a jejich využití, internet, YouTube nebo třeba kuchyně a sport. Při tom všem pochytíte nejenom slovní zásobu a důležitou gramatiku, ale hlavně se budete bavit.

Pátráte-li po cenové kalkulaci anglčtiny pro teenagery, tu Vám obratem připravíme. U privátních kurzů ovlivňují cenu různé faktory – intenzita, lokalita, časové nastavení lekce atp.

Lekce angličtiny pro teenagery nabízíme s dojezdem lektora do místa bydliště nebo v prostorách naší jazykové školy na adrese Ruská 81, Praha 10 - Vinohrady.

V rámci naší jazykové školy nabízíme také výuku dalších jazyků, a to například němčiny, španělštiny, francouzštiny, ruštiny, češtiny nebo třeba italštiny.

Přihlaste se ještě dnes a odstartujte to ve velkém.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na +420 775 385 788.

Jsme tu pro Vás.