Děti, pojďte s námi bubnovat!

SHC K WS DrummingGroup

Bubny měly už odpradávna probouzet ducha, usnadňovat komunikaci a spojovat lidi. Dnes jsou tzv. bubenické kruhy zejména o hudbě, energii a komunitě. V bubenickém kruhu hrajeme všichni společně a každý jednotlivec je nedílnou součástí společně vytvořeného unikátního rytmu.

Dohromady vytváříme prostor pro zábavu, ale také se dozvíme něco sami o sobě v tvořivé atmosféře plné zábavy a vzájemného respektu.

- naučíme se základy bubnování

- zahrajeme si na bubny ze všech koutů světa

- budeme aktivně vytvářet hudbu a užijeme si spoustu zábavy
 

Mluvit budeme anglicky, ale naším jazykem bude rytmus!

"Hraní v bubenických kruzích se věnuji už 6 let a od té doby už mi bubnování přineslo mnoho darů. Kromě čisté radosti z bubnování spolu s ostatními jsem mezi bubeníky nalezl velkou otevřenost a ducha komunity. Také mi velmi prospěly antistresové a léčebné účinky, které bubnování přináší. Učil jsem se od několika světových mistrů - m.j. třeba Tonton Sylla a Drissa Kone. Vedl jsem již několik workshopů pro dospělé i děti, a je pro mě velkou ctí, že mohu přinášet ducha bubnování i do životů druhých lidí."                                     Vincent McCaffrey

Kdy?

Termín na vyžádání.

Kde?

The Villa s.r.o., Ruská 81, Praha 10

Za kolik?

590 Kč za dítě

Vhodné pro děti ve věku 6-12 let. Chcete-li se přihlásit, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nám zavolejte na 775 385 788.