Příměstské tábory pro teenagery - jazykové kempy

08

Najít vhodný prázdninový program pro teenagery není nic snadného, The Villa nabízí spektrum jazykových táborů nebo kempů pro teenagery, kde si Vaše děti obohatí své znalosti nejen jazykové, ale také zěměpisné, kulinářské a kulturní. Naše příměstské tábory/kempy jsou vedeny rodilými mluvčími nebo lektory s aprobací TEFL, tempo a náročnost jsou vždy přizpůsobeny dané skupině dětí, kdy si děti navzájem při daných úkolech pomáhají a snaží se fungovat jako tým.

Náš Anglický kemp nebo chcete-li Anglický příměstský tábor má již několikaletou tradici. V posledních letech se čím dál více zvyšuje také obliba dalších jazyků, a my se snažíme podpořit nadšení a zájem dětí i pro ně. Od roku 2013 se nám tak podařilo nabídku rozšířit o Španělský, Německý a Francouzský kemp. Věříme, že zájem o studium druhého cizího jazyka se bude rok od roku rozrůstat a s tím i nabídka a rozsah našich kempů.

Do programu jsou zařazené výlety a venkovní aktivity, ale rovněž i aktivity uvnitř ve třídě, tak, aby byla i pro starší děti výuka zábavná a motivující.

Příměstské tábory a kempy pořádá The Villa 4Kids, z.ú., nezisková organizace založená The Villa s.r.o. za účelem pořádání kurzů, workshopů a táborů pro děti a mládež. 

Můžete si vybrat z těchto jazykových verzí příměstských táborů: